RINGIJUHENDAJAD:    
     
Priit Berg judoringi juhendaja priit.berg(at)gmail.com
     
Õnne Kivimaa saviringi juhendaja onne.kivimaa(at)kammerikool.ee
     
Andri Kuusk tehnikaringi juhendaja andri.kuusk(at)kammerikool.ee
     
Veronika Kõiv kunstiringi juhendaja veronika.koiv(at)kammerikool.ee
     
Aivar Pruuli palliringi juhendaja aivar.pruuli(at)kammerikool.ee
     
Stella Ostrat raamaturingi juhendaja stella.ostrat(at)kammerikool.ee
     
     
     
KOOLISÖÖKLA:    
     
Kadi Siimpere peakokk kadi.siimpere(at)kammerikool.ee
     
Maret Pajumägi kokk -
     
Anne Suits kokk -
     
     
     
ABID PÄEVAL JA ÖÖSEL:    
     
Tiina Kurrik abiõpetaja ja tegevusjuhendaja tiina.kurrik(at)kammerikool.ee
     
Aivar Pruuli tegevusjuhendaja aivar.pruuli(at)kammerikool.ee
     
Jüri Juhanson abikasvataja ja tegevusjuhendaja jyri.juhanson(at)kammerikool.ee
     
Jaanika Kangur abikasvataja ja pesulao hoidja jaanika.kangur(at)kammerikool.ee
     
Pilvi Juhanson abikasvataja pilvi.juhanson(at)kammerikool.ee
     
Tarvo Alp abikasvataja tarvo.alp(at)kammerikool.ee
     
Oliver Daniel asendusteenistuja -
     
     
     
BUSSIJUHT:    
     
Aivar Pruuli bussijuht aivar.pruuli(at)kammerikool.ee

Haridusjärelevalve teostaja

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18, Tartu 50088
+372 735 0222
hm(at)hm.ee

Korruptsiooniennetus

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis on Hille Voolaid
hille.voolaid(at)hm.ee

Andmekaitsespetsialist

Kammeri Kooli andmekaitsespetsialist on Raili Pärsim
raili.parsim(at)kammerikool.ee
+372 5628 1754

Kontaktid

Direktor Kairi Kolk
kairi.kolk(at)kammerikool.ee
+372 746 0546
+372 5821 7100

Direktori vastuvõtuajad:
T: kell 9.00 - 10.00
N: kell 9.00 - 10.00
R: kell 9.00 - 10.00 (kokkuleppel)

 

Õppejuht Margit Rebane Züger
margit.rebane(at)kammerikool.ee
+372 5567 0311

 

Juhiabi Raili Pärsim
raili.parsim(at)kammerikool.ee
+372 5628 1754

 

Sotsiaalpedagoog Marika Raudsik
marika.raudsik(at)kammerikool.ee
+372 5569 6775

Aadress ja asukoht kaardil

Kammeri küla, Kambja vald, Tartumaa 62007

Asukoht Google Maps`i kaardil
Asukoht Maa-ameti kaardil
Asukoht Waze`i kaardil

 

Geograafilised koordinaadid:

XY: 6451260.9, 655092.8
BL: 58.174881, 26.636408
BL: 58°10′29.571″, 26°38′11.067″

Üldandmed

Registrikood: 70006197
Kooli üldmeil: info(at)kammerikool.ee
Koduleht: ringo.saar(at)kammerikool.ee
Õpetajate tuba: +372 746 0509
Õpilaskodu valvetelefon: +372 746 0542

Veebilehte on viimati uuendatud 14.06.2022

© 2022 Kammeri Kool

Otsing