Vivian Haamer eesti keele ja matemaatika õpetaja vivian.haamer(at)kammerikool.ee
     
Urve Haller 7. klassi klassiõpetaja urve.haller(at)kammerikool.ee
     
Diana Jezierska 9. klassi klassiõpetaja diana.jezierska(at)kammerikool.ee
     
Nikolai Karamkov kehalise kasvatuse õpetaja nikolai.karamkov(at)kammerikool.ee
     
Toomas Keldoja üldehituse õpetaja toomas.keldoja(at)kammerikool.ee
     
Liisa Koemets muusikaõpetaja liisa.koemets(at)kammerikool.ee
     
Kaire Kollom-Vahtra käsitöö ja kodunduse õpetaja kaire.kollom-vahtra(at)kammerikool.ee
     
Andri Kuusk tehnika- ja arvutiõpetuse õpetaja andri.kuusk(at)kammerikool.ee
     
Veronika Kõiv 5.a ja 6.a klassi klassiõpetaja veronika.koiv(at)kammerikool.ee
     
Ain Laane toimetulekuklassi klassiõpetaja ain.laane(at)kammerikool.ee
     
Ene Lipping toimetulekuklassi klassiõpetaja ene.lipping(at)kammerikool.ee
     
Eneli Moorast 5. ja 6. klassi klassiõpetaja eneli.moorast(at)kammerikool.ee
     
Karin Ojamets 4. klassi klassiõpetaja karin.ojamets(at)kammerikool.ee
     
Alari Parol inglise keele õpetaja alari.parol(at)kammerikool.ee
     
Kadi Piirimäe kunstiõpetuse õpetaja kadi.piirimae(at)kammerikool.ee
     
Ringo Saar loodus- ja arvutiõpetuse õpetaja ringo.saar(at)kammerikool.ee
     
Ain Sutt puidutöö ja lisa-õppe klassiõpetaja ain.sutt(at)kammerikool.ee
     
Triinu Toomla kehalise kasvatuse õpetaja -lapsehoolduspuhkusel-
     
Anette Traks kehalise kasvatuse ja inimeseõpetuse õpetaja anette.traks(at)kammerikool.ee
     
Maire Ulst ajaloo ja 8. klassi klassiõpetaja maire.ulst(at)kammerikool.ee

Haridusjärelevalve teostaja

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18, Tartu 50088
+372 735 0222
hm(at)hm.ee

Korruptsiooniennetus

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis on Hille Voolaid
hille.voolaid(at)hm.ee

Andmekaitsespetsialist

Kammeri Kooli andmekaitsespetsialist on Kristina Ruder
kristina.ruder(at)kammerikool.ee
+372 746 0549

Kontaktid

Direktor Kairi Kolk
kairi.kolk(at)kammerikool.ee
+372 746 0546
+372 5821 7100

Direktori vastuvõtuajad:
T: kell 9.00 - 10.00
N: kell 9.00 - 10.00
R: kell 9.00 - 10.00 (kokkuleppel)

 

Juhiabi Kristina Ruder
kristina.ruder(at)kammerikool.ee
+372 746 0549

 

Sotsiaalpedagoog Marika Raudsik
marika.raudsik(at)kammerikool.ee
+372 5569 6775

Aadress ja asukoht kaardil

Kammeri küla, Kambja vald, Tartumaa 62007

Asukoht Google Maps`i kaardil
Asukoht Maa-ameti kaardil
Asukoht Waze`i kaardil

 

Geograafilised koordinaadid:

XY: 6451260.9, 655092.8
BL: 58.174881, 26.636408
BL: 58°10′29.571″, 26°38′11.067″

Üldandmed

Registrikood: 70006197
Kooli üldmeil: info(at)kammerikool.ee
Koduleht: ringo.saar(at)kammerikool.ee
Õpetajate tuba: +372 746 0509
Õpilaskodu valvetelefon: +372 746 0542

Veebilehte viimati uuendatud: 03.05.2021

© 2021 Kammeri Kool

Otsing