KLASSIÕPETAJAD:    
     
Evalota-Liisbeth Link 1.-2.klassi klassiõpetaja evalota.link(at)kammerikool.ee
     
Kadi Piirimäe 3.-4.klassi klassiõpetaja kadi.piirimae(at)kammerikool.ee
     
Ruth Abel 6.klassi klassiõpetaja ruth.abel(at)kammerikool.ee
     
Veronika Kõiv 7.-8.a klassi klassiõpetaja veronika.koiv(at)kammerikool.ee
     
Luule Lillbok 8.b klassi klassiõpetaja luule.lillbok(at)kammerikool.ee
     
Alari Parol 8.klassi kuraator alari.parol(at)kammerikool.ee
     
Priit Pihelgas 8. klassi õpetaja priit.pihelgas(at)kammerikool.ee
     
Urve Haller 9.klassi klassiõpetaja urve.haller(at)kammerikool.ee
     
Merle Väliste 10.klassi klassijuhataja merle.valiste(at)kammerikool.ee
     
Ene Lipping TTc klassi klassiõpetaja ene.lipping(at)kammerikool.ee
     
     
     
     
AINEÕPETAJAD:    
     
Marja-Leena Jaanus käsitöö, eesti keele ja kunstiõpetuse õpetaja marja-leena.jaanus(at)kammerikool.ee
     
Nikolai Karamkov kehalise kasvatuse õpetaja nikolai.karamkov(at)kammerikool.ee
     
Toomas Keldoja üldehituse õpetaja toomas.keldoja(at)kammerikool.ee
     
Hanna-Liisa Kuusik muusikaõpetaja hanna-liisa.kuusik(at)kammerikool.ee
     
Andri Kuusk tehnikaõpetuse õpetaja andri.kuusk(at)kammerikool.ee
     
Alari Parol inglise keele õpetaja alari.parol(at)kammerikool.ee
     
Kadi Piirimäe kunstiõpetuse õpetaja kadi.piirimae(at)kammerikool.ee
     
Ain Sutt puidutöö õpetaja ain.sutt(at)kammerikool.ee
     
Merle Väliste karjääriõpetuse õpetaja merle.valiste(at)kammerikool.ee
     
Stella Ostrat toitumisõpetuse õpetaja stella.ostrat(at)kammerikool.ee
     
Tiina Kurrik puhastusteeninduse ja kokanduse õpetaja tiina.kurrik(at)kammerikool.ee
     

Haridusjärelevalve teostaja

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18, Tartu 50088
+372 735 0222
hm(at)hm.ee

Korruptsiooniennetus

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis on Hille Voolaid
hille.voolaid(at)hm.ee

Andmekaitsespetsialist

Kammeri Kooli andmekaitsespetsialist on Raili Pärsim
raili.parsim(at)kammerikool.ee
+372 5628 1754

Kontaktid

Direktor Kairi Kolk
kairi.kolk(at)kammerikool.ee
+372 746 0546
+372 5821 7100

Direktori vastuvõtuajad:
T: kell 9.00 - 10.00
N: kell 9.00 - 10.00
R: kell 9.00 - 10.00 (kokkuleppel)

 

Õppejuht Margit Rebane Züger
margit.rebane(at)kammerikool.ee
+372 5567 0311

 

Juhiabi Raili Pärsim
raili.parsim(at)kammerikool.ee
+372 5628 1754

 

Sotsiaalpedagoog Marika Raudsik
marika.raudsik(at)kammerikool.ee
+372 5569 6775

Aadress ja asukoht kaardil

Kammeri küla, Kambja vald, Tartumaa 62007

Asukoht Google Maps`i kaardil
Asukoht Maa-ameti kaardil
Asukoht Waze`i kaardil

 

Geograafilised koordinaadid:

XY: 6451260.9, 655092.8
BL: 58.174881, 26.636408
BL: 58°10′29.571″, 26°38′11.067″

Üldandmed

Registrikood: 70006197
Kooli üldmeil: info(at)kammerikool.ee
Koduleht: mari.talvik(at)kammerikool.ee
Õpetajate tuba: +372 746 0509
Õpilaskodu valvetelefon: +372 746 0542

Veebilehte on viimati uuendatud 31.10.2022

© 2022 Kammeri Kool

Otsing