KLASSIÕPETAJAD:    
     
Karin Ojamets 1. klassi klassiõpetaja karin.ojamets(at)kammerikool.ee
     
Ain Laane 3. ja 5. klassi klassiõpetaja ain.laane(at)kammerikool.ee
     
Veronika Kõiv 6. ja 7.a klassi klassiõpetaja veronika.koiv(at)kammerikool.ee
     
Eneli Moorast 7. klassi klassiõpetaja eneli.moorast(at)kammerikool.ee
     
Urve Haller 8. klassi klassiõpetaja urve.haller(at)kammerikool.ee
     
Maire Ulst 9. klassi klassiõpetaja maire.ulst(at)kammerikool.ee
     
Ene Lipping toimetulekuklassi klassiõpetaja ene.lipping(at)kammerikool.ee
     
     
     
AINEÕPETAJAD:    
     
Marja-Leena Jaanus käsitöö, eesti keele ja kunstiõpetuse õpetaja marja-leena.jaanus(at)kammerikool.ee
     
Nikolai Karamkov kehalise kasvatuse õpetaja nikolai.karamkov(at)kammerikool.ee
     
Toomas Keldoja üldehituse õpetaja toomas.keldoja(at)kammerikool.ee
     
Liisa Koemets muusikaõpetaja liisa.koemets(at)kammerikool.ee
     
Andri Kuusk tehnikaõpetuse õpetaja andri.kuusk(at)kammerikool.ee
     
Alari Parol inglise keele õpetaja alari.parol(at)kammerikool.ee
     
Kadi Piirimäe kunstiõpetuse õpetaja kadi.piirimae(at)kammerikool.ee
     
Ringo Saar loodus- ja arvutiõpetuse õpetaja ringo.saar(at)kammerikool.ee
     
Ain Sutt puidutöö õpetaja ain.sutt(at)kammerikool.ee
     
Triinu Toomla kehalise kasvatuse õpetaja -lapsehoolduspuhkusel-
     
Anette Traks kehalise kasvatuse ja rütmika õpetaja anette.traks(at)kammerikool.ee
     
Maire Ulst ajaloo ja matemaatika õpetaja maire.ulst(at)kammerikool.ee

Haridusjärelevalve teostaja

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium
Munga 18, Tartu 50088
+372 735 0222
hm(at)hm.ee

Korruptsiooniennetus

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis on Hille Voolaid
hille.voolaid(at)hm.ee

Andmekaitsespetsialist

Kammeri Kooli andmekaitsespetsialist on Kristina Ruder
kristina.ruder(at)kammerikool.ee
+372 746 0549

Kontaktid

Direktor Kairi Kolk
kairi.kolk(at)kammerikool.ee
+372 746 0546
+372 5821 7100

Direktori vastuvõtuajad:
T: kell 9.00 - 10.00
N: kell 9.00 - 10.00
R: kell 9.00 - 10.00 (kokkuleppel)

 

Juhiabi Kristina Ruder
kristina.ruder(at)kammerikool.ee
+372 746 0549

 

Sotsiaalpedagoog Marika Raudsik
marika.raudsik(at)kammerikool.ee
+372 5569 6775

Aadress ja asukoht kaardil

Kammeri küla, Kambja vald, Tartumaa 62007

Asukoht Google Maps`i kaardil
Asukoht Maa-ameti kaardil
Asukoht Waze`i kaardil

 

Geograafilised koordinaadid:

XY: 6451260.9, 655092.8
BL: 58.174881, 26.636408
BL: 58°10′29.571″, 26°38′11.067″

Üldandmed

Registrikood: 70006197
Kooli üldmeil: info(at)kammerikool.ee
Koduleht: ringo.saar(at)kammerikool.ee
Õpetajate tuba: +372 746 0509
Õpilaskodu valvetelefon: +372 746 0542

Veebilehte on viimati uuendatud 16.09.2021

© 2021 Kammeri Kool

Otsing